کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

با توجه به اینکه امروزه زیبایی محل کار و سکونت یکی از بیشترین نیازهای کار فرمایان است و انواع دیوار پوشها و سپس کف پوشها از بیشترین مواردی است که برای این کار مورد استفاده قرار میگیرند.در استفاده از کاغذ دیواری به دلیل تنوع بسیار زیاد در طرح و رنگ جز متریال پر مصرف در بین خانواده های ایرانی می باشد.در واقع کاغذ دیواری رنگ واقعیت به رویای مدرن کلاسیک فانتزی میزند.گروه بازسازی ساختمان هفت اقلیم داتیس متناسب با ذوق و سلیقه ی کارفرمایان محترم کلکسیونی متنوع و زیبا از طرح های کلاسیک و مدرن با مناسبترین قیمت ارایه و اجرا میکند.
کف پوشها به دلیل شامل شدن فضای عمده ای از فضاهای ما تاثیر بسیاری بر زیبایی و دلنشین کردن فضاها دارند. با انتخاب مناسب کف پوش برای فضاهای مختلف و چیدمان مناسب حول کف پوش و ایجاد هارمونی بین اجزا و کف میتوان تاثیر فوق العاده ای را انتظار داشت.
شرکت معماری و بازسازی ساختمان هفت اقلیم داتیس با در اختیار داشتن نیروهایی متخصص میتواد سازگار با هر نوع سلیقه و دکوراسیون منزل و یا محیط کار، با کمترین زمان بهترین دیوار پوش یا کف پوش ها را به کار فرمایان محترم ارایه و اجرا نماید.
کف پوشها نیز در انواع طرح ها و جنس ها در بازار ارایه میشود انواع کف‌پوشها عبارتند از: سنگ، کاشی، موکت، لمینت، کفپوش‌های پلاستیکی، چوبی و ...
امروزه با وجود دامنه گسترده ای از انواع کفپوش ها،موکت، به دلیل راحتی و آسایشی که به همراه می آورد همچنان یکی از پر تقاضا ترین محصولات است.
سنگ از گرانبها ترین مصالح ساختمانی است ماهیت آن سرد است و امروزه برای پوشش فضاهای داخلی و مرطوب مثل اتاق ها  آشپزخانه و سرویسهای بهداشتی استفاده میشود.
سرامیک ساخته شده از سفال و خاک رس با یک لایه روکش لعاب است و مانند سنگ دارای ماهیت سرد می باشد.
پارکت یک نوع کفپوش چوبی است که به دلیل عدم مقاومت در برابر رطوبت در فضاهای مرطوب استفاده نمیشود.
لمینت ها به دلیل نصب و نگهداری آسان و ظاهری زیبا در دنیای مدرن امروز دارای محبوبیت هستند. از لمینت در فضاهای مسکونی و همینطور فضاهای اداری میتوان استفاده کرد.


چاپ