بازسازی ساختمان مغازه

بازسازی ساختمان مغازه
امروزه در جوامع پیشرفته تنها در صورتی به فکر تخریب کامل ساختمان می افتند که راه چاره ای دیگر نمانده باشد در صورتی که همچنان ساختمان مغازه و یا خانه استحکام کافی را داشته باشد اقدام به بازسازی ساختمان مغازه و خانه مینمایند.عملیات بازسازی ساختمان مغازه در مقابل تخریب و نوسازی ساختمان امری است که با زمان کمتر و هزینه ی کمتری انجام میشود.
در ایران ما نیز مدتهاست که شرکت های مختلفی در این زمینه به فعالیت مشغول شده اند که شرکت معماری و طراحی دکوراسیون هفت اقلیم داتیس یکی از بهترین شرکتهایی است که در زمینه بازسازی مخصوصا بازسازی ساختمان مغازه تبحر و تجربه خاصی به دست آورده است.
شاید تا به حال تصمیم گرفته باشید که به دلیل قدیمی شدن ساختمانی که در آن زندگی میکنید آنرا عوض کنید و به جای نو نقل مکان کنید اما تصور هزینه های گران خرید خانه شما را از این تصمیم منصرف کرده باشد.
اما راه چاره چیست؟؟ شما از ظاهر کهنه ی منزل یا مغازه خود خسته شده اید ولی در کنار آن پس انداز کافی برای خرید خانه یا مغازه جدید نیز ندارید. پیشنهاد ما کمک گرفتن از متخصصان بازسازی خانه و بازسازی ساختمان مغازه است. زیرا با کمک این اشخاص شما میتوانید ظاهر ساختمان مغازه و یا منزل خود را متحول کرده و از نو بسازید.
اینکار نه دردسر های تخریب و نوسازی را دارد و نه هزینه های آن به اندازه ی هزینه ی خرید یک واحد جدید است به این صورت میتوان با یک تیر چند نشان زد.
در صورتی که نگران آسیب دیدن لوله های قدیمی خود هستید باید خاطر نشان کنیم که این قابلیت نیز وجود دارد تا بتوان در هنگام انجام عملیات بازسازی خانه و یا بازسازی ساختمان مغازه لوله های کهنه آن را با لوله ی جدید جایگزین کنیم.
به این صورت است که بازسازی ساختمان مغازه یا خانه شما به خوبی انجام میشود و ظاهر آن مانند خانه و مغازه ای تازه ساز در خواهد آمد.
برنامه ریزی و برآورد مدت زمان بازسازی فضای مغازه و فروشگاه شما بدست افراد متخصص:
به همین دلایلی که ذکر شد، معمولاً پروژه های بازسازی مغازه یا فروشگاه، بصورت فشرده و در زمان کوتاه انجام می شود. این موضوع باعث می شود نیروهای کار در چند شیفت مشغول به کار باشند. تعداد نیروهای کار نیز از تعداد استاندارد آن بیشتر خواهد بود.
این فشردگی در کار، اگر بصورت درستی مدیریت و کنترل نشود باعث خواهد شد کیفیت بازسازی تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا کند. بنابراین برآورد مدت زمان بازسازی یک فضای تجاری باید قطعاً توسط افراد متخصص و باتجربه ای که سابقه مدیریت و برنامه ریزی پروژه های بازسازی تجاری، فروشگاهی و مغازه ها را داشته اند انجام شود.
کارشناسان بازسازی شرکت هفت اقلیم داتیس، با علم به این حساسیت بالا در مورد مدت زمان بازسازی پروژه های تجاری، برنامه ریزی بسیار دقیقی برای بازسازی فروشگاه شما آماده کرده و به شما ارائه خواهند داد. در این برنامه ریزی مدت زمان اجرای هر بخش و زمان اجرای کل پروژه تعیین میشود.
 همچنین تا حد امکان اتفاقات و موانع احتمالی را در روند اجرای بازسازی در پروژه شما مشخص نموده و در نظر می گیرند.
در نهایت می توانید با اطلاع از مدت زمان مورد نیاز برای بازسازی محل کسب و کار خود، برنامه ریزی حساب شده ای برای بیزینس خود انجام دهید.


چاپ