نمای ساختمان مسکونی

نمای ساختمان
طراحی نمای ساختمان تاثیر قابل توجهی در برداشت و تلقی افراد از کیفیت و ساخت هر پروژه ساختمانی دارد. نمای بیرونی ساختمان هویت یک ساختمان است که باید همگون با بافت نمای ساختمان های مجاور باشد .هنگام ورود به یک منطقه مسکونی و مشاهده ساختمان های منطقه اولین و مهم ترین چیزی که به چشم بیننده می رسد طراحی نمای آن ساختمان ها ست. نمای ساختمان ها جزء اصلی ساختمان بوده و نمود خارجی هر بنا می باشد که سازنده ی بدنه و تصویر ذهنی شهروندان از آن شهر است. به همبن علت طراحی نما از مهم ترین عوامل در صنعت ساختمان سازی است.شرکت معماری هفت اقلیم داتیس به عنوان یک شرکت طراحی نمای ساختمان با سالها سابقه و تجربه در همه مراحل طراحی نما و ظاهر بیرونی ساختمان در خدمت شماست.
مواردی که باید در طراحی نمای ساختمان لحاظ شود
معماری ساختمان: عمر مفید یک ساختمان مسکونی حدود 30 تا 50 سال است . باید برای این سال ها به فکر یک طراحی نمای ساختمان زیبا و چشمگیر بود تا از زیبایی و ابهت ساختمان طی این سال ها کم نشود و ایجاد خستگی در چشم افراد نکند.
 ایجاد هماهنگی با معماری شهری: هر شهر و محله ای هویت و شخصیت مخصوص به خود را دارا است. یک طراحی نمای ناهماهنگ و ناهمگون به تاریخ ، زیبایی و بافت منطقه لطمه می زند. برای همین است که هنگام طراحی نمای ساختمان باید به معماری شهر و منطقه توجه ویژه نمود.
تعرفه طراحی نمای ساختمان :برای این که ساختمان یک نمای زیبا و مناسب با بودجه داشته باشد باید از همان ابتدا یک طراحی درست و حساب شده انجام شود. تعرفه طراحی نما ساختمان بسته به متریال و تعداد طبقات متفاوت است. با بررسی دقیق و کارشناسی میتوان از افزایش قیمت طراحی نما ساختمان جلوگیری کرد.

یک طراحی نمای ساختمان مسکونی خوب به طراحی گفته میشود که در آن از همه ی ویژگی ها به بهترین شکل استفاده شده باشد و نمای ساخته شده در نهایت بیشترین هماهنگی را با سایر اجزای ساختمان داشته باشد. به عنوان مثال نمای ساخته شده باید با پنجره ها ، سایبان ها ، سقف و ساز های عمودی و افقی موجود در ساختمان ترکیب شده و به همراه آنها نمای زیبایی را به وجود آورند.
برای آنکه به نمای زیبا تری دست پیدا کنیم باید تفاوت اساسی بین طبقه همکف ، طبقه اول و طبقه آخر وجود داشته باشد و تفاوت قدرت و هنر تیم طراحی نما در نظم بخشیدن به همین تفاوت ها می باشد. در صورتی که مایل هستید تا طراحی نمای ساختمان مسکونی شما توسط تیمی خبره و با تجربه انجام شود می توانید با شرکت طراحی دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان هفت اقلیم داتیس تماس گرفته و از مشاوره  ما برخوردار شوید تا تصمیم قطعی خود را بگیرید.


چاپ