درباره ما

شرکت معماران هفت اقلیم داتیس
آتلیه معماری داتیس
به شرکت معماران هفت اقلیم داتیس خوش آمدید.

با افتخار به استحضار می رسانیم که گروه معماری داتیس با داشتن کادری خلاق، حرفه ای و مجرب در زمینه ی انجام انواع پروژه های طراحی ساختمان، طراحی نما و دکوراسیون داخلی و منظر در خدمت شما کارفرمایان گرامی می باشد و به شما اطمینان خاطر می دهد که تمامی نیازمندی هایتان در زمینه ی معماری را با بالاترین کیفیت و در اسرع وقت مطابق با استاندارد های به روز دنیا و همسو با سلایق کارفرما طراحی می نماید.
شرکت معماران هفت اقلیم داتیس به عنوان یک شرکت طراح و مجری با 18 سال سابقه ی درخشان و فعالیت مستمر در زمینه های طراحی و اجرای پروژه های ساختمانی با کاربری های مسکونی، اداری، تجاری، درمانی، خدماتی و ... در مقیاس های کوچک و بزرگ در شهر و استان بوشهر و سایر نقاط کشور عزیزمان همواره با قدرت و توانمندی هر چه بیشتر در جهت جلب رضایت و ارائه ی بهترین خدمات به شما کارفرمایان عزیز کوشا بوده و مدعیه برترین مجموعه از لحاظ فنی و اجرایی در استان بوشهر می باشد.
این گروه معماری با هدف توسعه ایده های به روز دنیا و نوآوری‌ در خلق محیط‌هایی دلنشین برای زیستن، فضای شما را طراحی کرده و سپس با بهره گیری از اکیپ های اجرایی قدرتمند و کارآزموده و رعايت دقیق اصول و استانداردهاى اجرایی و بهینه سازی هزینه ها براى دست‌يابى به ایده آل ترین نتیجه، اقدام به پیاده سازی کامل پروژه ها می نماید.

زمینه های فعالیت شرکت :
- طراحی کلیه پروژه های ساختمانی ( نقشه های فاز یک، فاز دو، سازه، برق و مکانیک)
- طراحي، بازسازی و نوسازی ساختمانها با متدها و سبك هاي متفاوت طراحي معماري
- معماری و دکوراسیون داخلی (طراحی و اجرا) فضاهاي مسکونی - تجاري - اداري- درمانی و خدماتی
- طراحی نما (در سبک های مدرن، کلاسیک، سنتی و ... )
- معماری باغ و منظر و محوطه سازی
- طراحی ویلا در سبکهای مختلف
- اجرای پروژه بصورت مدیریت پیمان

مفتخریم که در تمامی این سال ها ما را به عنوان بستری پاسخگو جهت آفرینش و به سازی فضای های معماری تان انتخاب کرده اید.
سابقه ی درخشان ما ضامن اعتماد شما عزیزان خواهد بود.

 

 

 

 


چاپ